Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Tradicionālajā Vaska fonda koncertā Mazajā Mežotnes pilī skanēs latviešu kamermūzika
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Tradicionālajā Vaska fonda koncertā Mazajā Mežotnes pilī skanēs latviešu kamermūzika

  Rīga, 15.jūl., LETA. 3.augustā Mazajā Mežotnes pilī norisināsies tradicionālais Pētera Vaska fonda koncerts "Pēteris Vasks ielūdz. Vasara. Mežotne", kurā skanēs gan īpaši radīti latviešu komponistu jaundarbi, gan jau pazīstami latviešu kamermūzikas skaņdarbi, aģentūru LETA informēja fonda koordinatore Regīna Deičmane.

  Pilī muzicēs flautiste Dita Krenberga, jaunās paaudzes čelliste Gunta Ābele, kā arī pianists Džovanni Fornazīni no Itālijas. Koncerta programmā skanēs Tālivalda Ķeniņa "Sarunas ar dzimteni" čellam un klavierēm, Pētera Plakida "Veltījums Haidnam" flautai, čellam un klavierēm, Maijas Einfeldes "Četras elēģijas" čellam un klavierēm, Pētera Vasks Andante Cantabile no otrā čella koncerta Klātbūtne, versija čellam un klavierēm, Selgas Mences "Partita alta flautai un čellam", Imanta Zemzara "Mazā rokmūzika" flautai, čellam un klavierēm.

  Būs dzirdami arī divi jaundarbi - Annas Veismanes "Graudi" flautai, čellam un klavierēm un Andra Vecumnieka "Mazā vasaras mūzika" flautai, čellam un klavierēm.

  Koncerts sāksies plkst.19.

  • Publicēta: 15.07.2019 15:01
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti