Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

DP izmeklē lietu par starptautisko organizāciju un Latvijas noteikto sankciju pārkāpšanu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  DP izmeklē lietu par starptautisko organizāciju un Latvijas noteikto sankciju pārkāpšanu

  Rīga, 13.janv., LETA. Drošības policija (DP) pērn sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma panta par starptautisko organizāciju un Latvijas noteikto sankciju pārkāpšanu.

  Kriminālprocess sākts, pamatojoties uz Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas novēršanas dienesta sniegto informāciju.

  DP izmeklēšanas interesēs šobrīd plašākus komentārus nesniedz.

  Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas novēršanas dienesta priekšnieks Viesturs Burkāns aģentūrai LETA apliecināja, ka dienests pērn nodevis materiālus DP, taču arī viņš konkrētākas pārbaudāmās aizdomas neatklāja.

  Krimināllikums par iepriekšminēto noziegumu ir brīvības atņemšana līdz astoņiem gadiem.

  DP gan apstiprināja, ka šis kriminālprocess nav tā lieta, kura pagājušā gada vasarā ierosināta par vairāku komercbanku saistību ar pārskaitījumiem, kas pastarpināti veikti ar Ziemeļkoreju saistītiem uzņēmumiem. Pagājušā gada vasarā DP saņēma informāciju no Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) par atsevišķu komercbanku saistību ar pārskaitījumiem, kas noteiktā laika posmā pastarpināti veikti ar Ziemeļkoreju saistītiem uzņēmumiem.

  Par FKTK sniegto informāciju DP sākusi kriminālprocesu par iespējamiem starptautisko sankciju pārkāpumiem. Arī par šo lietu DP plašākus komentārus nesniedz.

  • Publicēta: 13.01.2018 09:42
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti