Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Igaunijā mācībās smagi ievainots rezerves karavīrs
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Igaunijā mācībās smagi ievainots rezerves karavīrs

  Tallina, 17.maijs, LETA--BNS. Mācībās Igaunijā smagi cietis rezerves karavīrs, kad Menniku mācību poligonā Tallinas pievārtē otrdienas pēcpusdienā viņam uztriecās atpakaļgaitā braucoša kravas automašīna, trešdien informēja Igaunijas Aizsardzības spēku preses dienestā.

  Cietušajam citI karavīri sniedza pirmo medicīnisko palīdzību, pirms viņu nogādāja Ziemeļigaunijas medicīnas centrā.

  Rezerves karavīra veselības stāvoklis tiek vērtēts kā stabils, un par notikušo informēti viņa tuvinieki.

  Negadījums noticis rezerves karavīru taktisko mācību laikā Menniku poligonā, kad kravas automašīnās braucošs vads imitēja apstāšanos pie iedomāta mīnu lauka. Pirmajā kolonnas automašīnā esošais komandieris izkāpa no automašīnas, lai parādītu ceļu, kā izbraukt bīstamo vietu.

  Tajā brīdī sākās apšaude ar "ienaidnieku", un komandieris paslēpās aiz automašīnas, bet vienlaikus tās vadītājs sāka kustību atpakaļgaitā, lai izbrauktu no apšaudes zonas. Kravas automašīnas vadītājs neredzēja rezerves karavīru aiz automašīnas, un tā viņu notrieca..

  • Publicēta: 17.05.2017 10:48
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.