Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Lielbritānija pēc "Breksita" varētu veidot jaunas militārās bāzes ārvalstīs
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  Lielbritānija pēc "Breksita" varētu veidot jaunas militārās bāzes ārvalstīs

  Londona, 30.dec., LETA—AP. Lielbritānijas aizsardzības ministrs Gevins Viljamsons paziņojis, ka pēc "Breksita" būtu iespējama jaunu militāro bāzu izveide Karību reģionā un Tuvajos Austrumos.

  Intervijā laikrakstam "Sunday Telegraph" Viljamsons norādījis, ka jauno bāzu veidošana būtu sastāvdaļa stratēģijai, kuras mērķis ir pēc aiziešanas no Eiropas Savienības (ES) atkal padarīt Lielbritāniju par "patiesu globālu spēlētāju".

  "Šis mūsu nācijai ir lielākā iespēja kopš Otrā pasaules kara beigām, kad varam sevi pārveidot. Mēs patiesi varam spēlēt to lomu uz pasaules skatuves, ko pasaule no mums sagaida," uzsvēris ministrs.

  Viņš arī prognozējis, ka Lielbritānija pēc izstāšanās no ES ievērojami mainīs politiskos uzsvarus, veidojot ciešākas attiecības ar Austrāliju, Kanādu, Jaunzēlandi, Āfriku un Karību reģionu.

  • Publicēta: 30.12.2018 15:05
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.