Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Rinkēvičs turpina dalību NATO ārlietu ministru sanāksmē
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Rinkēvičs turpina dalību NATO ārlietu ministru sanāksmē

  Rīga, 6.dec., LETA. Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) šodien turpina dalību NATO ārlietu ministru sanāksmē Briselē, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

  Sanāksmē tiek apspriesti aktuālie NATO drošības politikas jautājumi, gatavojoties gaidāmajam samitam 2018.gada vasarā.

  NATO ārlietu ministri izvērtē gada laikā paveikto NATO-Eiropas Savienības (ES) sadarbības stiprināšanā un pārrunā sadarbības paplašināšanas iespējas. Svarīgi, lai NATO un ES sadarbības rezultātā to darbība drošības jomā ir savstarpēji papildinoša, norādīja ministrijā. Tāpat ārlietu ministri diskutē par NATO attiecībām ar Krieviju, tajā skaitā Minskas vienošanos izpildi.

  Svarīga būs ārlietu ministru diskusija par NATO lomu cīņā pret terorismu un stabilitātes veicināšanu NATO kaimiņu reģionos. Ministri apspriedīs sabiedroto iesaisti "Resolute Support" misijā Afganistānā, kurā Latvija sniedz nozīmīgu ieguldījumu. Ņemot vērā Ziemeļkorejas pēdējā laika provokatīvās darbības, gaidāma arī diskusija par situāciju Korejas pussalā un tās ietekmi uz globālo drošību.

  • Publicēta: 06.12.2017 01:12
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.