Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

ASV uz Eiropu nosūta jaunākos "stealth" iznīcinātājus
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  ASV uz Eiropu nosūta jaunākos "stealth" iznīcinātājus

  Vašingtona, 18.apr., LETA--CNN. ASV turpinot sniegt drošības garantijas sabiedrotajiem Krievijas agresijas draudu priekšā, nedēļas nogalē Lielbritānijā ieradušies jaunākie ASV "stealth" tehnoloģiju reaktīvie iznīcinātāji, pavēstīja Savienoto Valstu gaisa spēki.

  Iznīcinātāji "F-35A" no Hilla gaisa spēku bāzes Jūtas štatā sestdien ieradušies Karalisko gaisa spēku bāzē Leikhītā, lai vairākas vairākas nedēļas kopā ar citiem ASV un sabiedroto lidaparātiem un to komandām piedalītos mācībās.

  Iznīcinātāji izvietoti Lielbritānijā Eiropas iedrošināšanas iniciatīvas ietvaros. Tā ir vairāku miljardu dolāru programma, kas centienos atbalstīt NATO sabiedrotos pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā tika uzsākta vēl Savienoto Valstu prezidenta Baraka Obamas administrācijas laikos.

  • Publicēta: 18.04.2017 09:01
  • LETA, CNN
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.