Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Grībauskaite: Lietuva mācībām "Zapad" ir labāk sagatavota nekā agrāk
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Grībauskaite: Lietuva mācībām "Zapad" ir labāk sagatavota nekā agrāk

  Viļņa, 14.sept., LETA--BNS. Lietuva labāk nekā jebkad agrāk ir sagatavota Krievijas un Baltkrievijas mācībām "Zapad 2017", ceturtdien paziņojusi Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite.

  "Ar prieku varu teikt, ka mēs esam daudz labāk sagatavoti nekā mācību "Zapad" mācību laikā 2009. un 2013.gadā. Mēs paši esam labāk sagatavoti, jo mūsu teritorijā ir labāka atturēšana un aizsardzības instrumenti, un mums palīdz arī mūsu partneri, mūsu draugi no NATO," prezidente uzsvēra intervijā Lietuvas sabiedriskajam radio.

  Viņa norādīja, ka mācības "Zapad" jau notiek mēnesi, lai arī tikai tagad sākas to aktīvā fāze.

  "Mācības "Zapad" notiek jau apmēram mēnesi. Mēs redzējām militārās klātbūtnes pieaugumu un gatavošanos. Tādēļ mums nevajadzētu koncentrēties tikai uz 14.līdz 20. [septembri], jo tā ir tā sauktā aktīvā fāze. Patiesībā tā ir VIP daļa, kad ierodas viesi, tā ir mācību demonstrācija. Pirms un pēc šī datuma ir aktivitātes pieaugums," piebilda Grībauskaite.

  Jau vēstīts, ka šodien sākas Austrumeiropas valstu satraukumu izraisījušo Krievijas un Baltkrievijas mācību "Zapad 2017" aktīvā fāze, kas ilgs līdz 20.septembrim.

  • Publicēta: 14.09.2017 11:06
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.