Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Lietuvas bruņoto spēku komandieris devies vizītē uz ASV
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  Lietuvas bruņoto spēku komandieris devies vizītē uz ASV

  Viļņa, 10.aug., LETA--BNS. Lietuvas bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Jons Vītauts Žuks ceturtdien devies oficiālā vizītē uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur ar ASV militārpersonām apspriedīs divpusējo un daudzpusējo sadarbību aizsardzības jomā.

  Žuks ASV uzturēsies nedēļu.

  Komandieris savu vizīti sāks Kalifornijā, kur tiksies ar Pensilvānijas Nacionālās gvardes komandieri Entoniju Karelli, bet pēc tam apmeklēs ASV bruņoto spēku Fortērvinas Nacionālo mācību centru Kalifornijā.

  Nozīmīgākās tikšanās Žukam plānotas nākamnedēļ.

  Otrdien un trešdien Žuks viesosies Vašingtonā, kur tiksies ar ASV Apvienotās štābu komitejas priekšnieku ģenerāli Džozefu Danfordu, ASV Jūras kājnieku korpusa komandantu ģenerāli Robertu Neleru un Nacionālās gvardes biroja vadītāja vietnieku ģenerālleitnantu Danielu Hokansonu.

  Militārpersonas diskutēs par divpusējās un daudzpusējās sadarbības rezultātiem un izredzēm.

  Šī ir Žuka otrā oficiālā vizīte ASV pēc viņa iecelšanas Lietuvas bruņoto spēku komandiera amatā. Viņa pirmā oficiālā vizīte ASV notika 2016.gada oktobrī.

  • Publicēta: 10.08.2018 05:02
  • LETA, BNS
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.