Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Lietuvas karavīri mācībās apgūst cīņu pret hibrīddraudiem
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Lietuvas karavīri mācībās apgūst cīņu pret hibrīddraudiem

  Viļņa, 12.marts, LETA--BNS. Lietuvā pirmdien sākušās militārās mācības, kurās karavīri apgūst iemaņas cīņai pret hibrīddraudiem.

  Mācības, kas turpināsies līdz svētdienai, notiek Gaižūnu poligonā, Jonavā, kā arī Jonavas un Kaišadores rajonos, paziņojuis Lietuvas Aizsardzības ministrija.

  Šajās mācībās piedalās karavīri no mehanizēto kājnieku brigādes "Geležinis vilkas" ("Dzelzs vilks"), dižkunigaiša Aļģirda mehanizētā kājnieku bataljona, kunigaiša Vaidota materiāli tehniskās apgāds bataljona, dižkunigaiša Ķēstuša mehanizēto kājnieku bataljona, ģenerāļa Romualda Ģiedraiša artilērijas bataljona, pretgaisa aizsardzības bataljona, Juoza Vitkus inženierbataljona un militārās medicīnas dienesta. Mācībās ir iesaistīti arī Sabiedriskās drošības dienesta darbinieki.

  Mācību mērķis ir apgūt operāciju pret hibrīddraudiem plānošanu un veikšanu.

  Lietuvas Aizsardzība ministrija informē, ka mācību laikā pilsētās un pa rajonu galvenajiem ceļiem pārvietosies militārais transports, kā arī militārpersonu grupas. Tiks izmantota neīsta munīcija ar sprādzienu skaņas imitāciju, kā arī dūmu sveces.

  • Publicēta: 12.03.2018 18:01
  • LETA, BNS
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.