Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Igaunija četros gados investēs Aizsardzības spēku infrastruktūrā 96 miljonus eiro
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Igaunija četros gados investēs Aizsardzības spēku infrastruktūrā 96 miljonus eiro

  Tallina, 13.febr., LETA--BNS. Igaunija turpmāko četru gadu laikā investēs Aizsardzības spēku infrastruktūrā 96 miljonus eiro, liecina valdības plāna Aizsardzības ministrijas sadaļa 2019.-2022.gadam.

  Šie līdzekļi cita starpā paredzēti Aizsardzības spēku komandcentra celtniecībai , kā arī jauna Nacionālās Aizsardzības koledžas kompleksa un šīs koledžas Kara un katastrofu medicīnas centra būvei pie Tartu.

  Infrastruktūras attīstības plānā arī paredzēts attīstīt militāros mācību poligonus, Aizsardzības spēku Jehvi bāzē celt jaunas kazarmas, atjaunot štāba ēku un uzbūvēt dzīvojamo māju personālam.

  Tuvāko četru gadu laikā jaunas ēkas paredzēts uzcelt arī NATO kiberaizsardzības izcilības centra, militārās policijas un Jūras spēku vajadzībām.

  Tapas militārajā bāzē tiks celtas kazarmas profesionālā izlūkbataljona aktīvā dienesta karavīriem.

  Vēl paredzēts būvēt arī munīcijas noliktavas, angārus militārajai tehnikai un būves pašgājēju haubiču sistēmu novietošanai.

  • Publicēta: 13.02.2018 15:07
  • LETA, BNS
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.