Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Amatpersona: Ukraina šogad iesniegs pieteikumu uzņemšanai NATO
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Amatpersona: Ukraina šogad iesniegs pieteikumu uzņemšanai NATO

  Kijeva, 5.marts, LETA--KORRESPONDENT.NET. Ukrainai šajā gadā jāiesniedz pieteikums uzņemšanai NATO, paziņojusi Ukrainas vicepremjere Eiropas un eiroatlantiskās integrācijas lietās Ivanna Klimpuša-Cincadze.

  "Es domāju, ka tas ir tikai laika jautājums. Varbūt daži mēneši, līdz alianses samitam [jūlijā] mums tas ir jāizdara," intervijā telekanālam "Espreso TV" pavēstīja Klimpuša-Cincadze.

  Viņa piebilda, ja tam ir vajadzīgs skaidrs rakstisks paziņojums, tad Ukraina puse savus nodomus izteiks oficiālajā sarakstā ar aliansi.

  "Tam, lai viņi zinātu, ka mums ir tāds stratēģisks mērķis, speciālas vēstules nevajag. Mēs mērķi jau esam noteikuši. Ja tādas nepieciešamības ir, tad viss tiks izdarīts," sacīja Klimpuša-Cincadze.

  Viņa norādīja, ka 2017.gadā Ukraina izpildījusi 80% no NATO sadarbības programmas, bet atlikušie 20% darbu pārcelti uz šo gadu.

  Atbalsts Ukrainas iestājai NATO pēdējo trīs gadu laikā ievērojami pieaudzis un šobrīd iestāšanos aliansē atbalsta 43% Ukrainas iedzīvotāju, bet pret to ir 34%.

  • Publicēta: 05.03.2018 22:51
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.