Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Rinkēvičs Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu ārlietu ministru sanāksmē pārrunās reģionālo drošību
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Rinkēvičs Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu ārlietu ministru sanāksmē pārrunās reģionālo drošību

  Rīga, 9.okt., LETA. Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) šodien Varšavā notiekošajā Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu ārlietu ministru sanāksmē pārrunās reģionālo drošību, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

  Plānots, ka ārlietu ministri tā dēvētājā "Bukarestes 9 formātā" apspriedīs NATO aktualitātes, drošības situāciju austrumu un dienvidu kaimiņos, kā arī plašāk diskutēs par jaunajiem drošības izaicinājumiem un Eiropas Savienības (ES) Kopējo drošības un aizsardzības politiku.

  Ministrijā norādīja, ka "Bukarestes 9 formāta" valstis - Latvija, Lietuva, Igaunija, Bulgārija, Čehija, Polija, Rumānija, Ungārija - uztur regulāru dialogu drošības jautājumos dažādos līmeņos. Iepriekšējā sanāksme ārlietu ministru formātā notika 2016.gada novembrī Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē.

  • Publicēta: 09.10.2017 01:22
  • Rihards Plūme, LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.