Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Kaljulaida: ES un NATO sadarbība aizsardzības jomā ir svarīgāka nekā jebkad
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Kaljulaida: ES un NATO sadarbība aizsardzības jomā ir svarīgāka nekā jebkad

  Tallina, 7.sept., LETA--BNS. Eiropas Savienības (ES) un NATO sadarbība aizsardzības jomā ir svarīgāka nekā jebkad agrāk, ceturtdien uzsvērusi Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, Tallinā tiekoties ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu.

  "Līdztekus militārās mobilitātes palielināšanai tam ir liela nozīme arī cīņā pret terorismu un hibrīdapdraudējumiem. Aizsardzības sadarbība ES iekšienē nekādā ziņā nekonkurē ar NATO - abi šie darbības virzieni var viens otru būtiski papildināt," norādījusi pašreizējās ES prezidētājvalsts vadītāja.

  Tikšanās laikā spriests arī par NATO pieskaņošanos drošības situācijai, alianses komandstruktūras attīstību, stāvokli Ukrainā, kiberdrošību, kā arī sadarbību starp Tapas militārajā bāzē dienošajiem sabiedroto spēkiem un Igaunijas aizsardzības spēkiem.

  • Publicēta: 07.09.2017 18:28
  • LETA, BNS
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.