Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Mācības Lietuvā piedalīsies ASV bumbvedēji
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Mācības Lietuvā piedalīsies ASV bumbvedēji

  Viļņa, 11.janv., LETA--BNS. Lietuvā šonedēļ plānotas kopīgas Lietuvas un Amerikas Savienoto Valstu Gaisa spēku mācības, kurās piedalīsies ASV bumbvedēji no Ziemeļdakotas štatā dislocētās 5.bumbvedēju eskadras, ceturtdien paziņojusi ASV vēstniecība.

  Mācības notiks Kazlu Rūdas pašvaldības teritorijā. Sīkākas ziņas par tajās iesaistīto bumbvedēju skaitu un modeli vēstniecība ziņu aģentūrai BNS nesniedz.

  Kā norādīts paziņojumā, šo mācību mērķis ir stiprināt ASV un Lietuvas bruņoto spēku sadarbību.

  "Kopīgas mācības ar tādiem sabiedrotajiem kā Lietuvu stiprina ilglaicīgas stratēģiskās attiecības, kas ir svarīgas, risinot globālos izaicinājumus, un apliecina stingrās ASV saistības pret Baltijas reģiona drošību," uzsvērusi vēstniecība.

  ASV militārā aktivitāte Baltijas jūras reģionā pieauga pēc 2014.gada, kad Krievija anektēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu un sāka atbalstīt prokremliskos kaujiniekus Austrumukrainā.

  • Publicēta: 11.01.2018 14:46
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.