Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Igaunijas pilsonim par spiegošanu Krievijas labā piespriests četru gadu cietumsods
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  Igaunijas pilsonim par spiegošanu Krievijas labā piespriests četru gadu cietumsods

  Tallina, 12.apr., LETA--BNS. Igaunijā par spiegošanu Krievijas labā notiesāts Igaunijas pilsonis Iļja Tihanovskis, kuram piespriests četru gadu cietumsods, paziņojusi Igaunijas Drošības policija.

  Tihanovski bija savervējis Krievijas militārais izlūkdienests - Krievijas Bruņoto spēku ģenerālštāba Galvenā pārvalde, kas iepriekš bija pazīstama ar nosaukumu Galvenā izlūkošanas pārvalde (GRU).

  Igaunijas Drošības policija aizturējusi Tihanovski 2017.gada 10.decembrī, sacīts ceturtdien publiskotajā Drošības policijas ziņojumā par 2017.gadu.

  Tajā teikts, ka Tihanovskis turēts aizdomās par to, ka darbojies Krievijas militārā izlūkdienesta labā un vācis informāciju, kas saistīta ar Igaunijas nacionālo drošību, kā arī pildījis citus uzdevumus.

  Tihanovskim tika izvirzītas apsūdzības par slepenu darbību pret Igaunijas Republiku un piespriests četru gadu cietumsods.

  .

  • Publicēta: 12.04.2018 11:49
  • LETA, BNS
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.