Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Lietuvā ieradīsies Nīderlandes aizsardzības ministre un Bruņoto spēku pavēlnieks
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Lietuvā ieradīsies Nīderlandes aizsardzības ministre un Bruņoto spēku pavēlnieks

  Viļņa, 6.dec., LETA--BNS. Nīderlandes aizsardzības ministre Anka Beilevelda-Shoutena un Bruņoto spēku pavēlnieks admirālis Robs Bauers trešdien ieradīsies Lietuvā, lai apmeklētu tur dienošos savas valsts karavīrus.

  Kā paziņojusi Lietuvas Aizsardzības ministrija, viesi dosies uz Ģenerāļa Silvestra Žukauska poligonu Švenčoņu rajona Pabradē, lai tiktos ar Nīderlandes karavīriem, kuri piedalās taktiskajās lauka mācībās "Žiemos vilkas" ("Ziemas vilks").

  Viņi tiksies arī ar Lietuvas aizsardzības ministru Raimundu Karobli un Bruņoto spēku vadību, pārrunās drošības situāciju Baltijas jūras reģionā, jaunas iniciatīvas Eiropas Savienības Drošības un aizsardzības politikas formātā un Lietuvas un Nīderlandes divpusējo sadarbību aizsardzības jomā.

  Kopš šā gada sākuma Lietuvā NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupā dienē aptuveni 250 Nīderlandes karavīru, kuri sev atveduši līdzi arī dažādu bruņojumu un aptuveni 40 militārās tehnikas vienības.

  Šā gada sākumā Nīderlandes gaisa spēku kontingents ar četriem iznīcinātājiem "F-16" pildīja NATO Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanas misiju.

  • Publicēta: 06.12.2017 01:02
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.