Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Igaunijas Aizsardzības spēku komandieris Latvijā pārrunās abu valstu sadarbību aizsardzības jomā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Igaunijas Aizsardzības spēku komandieris Latvijā pārrunās abu valstu sadarbību aizsardzības jomā

  Rīga, 14.marts, LETA. Latvijā šodien un rīt vizītē uzturēsies Igaunijas Aizsardzības spēku komandieris Riho Terrass, lai tiktos ar aizsardzības nozares vadību pārrunātu abu valstu sadarbību aizsardzības jomā, kā arī starptautiskās un reģionālas drošības aktuālos jautājumus, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

  Terrass tiksies ar Aizsardzības ministrijas valsts sekretāru Jāni Garisonu un Nacionālo bruņoto spēku komandieri Leonīdu Kalniņu.

  "Mūsu kaimiņi vienmēr ir bijuši ļoti svarīgi reģiona aizsardzības veidošanā. Latvijai un Igaunijai ir līdzīgs redzējums, kā stiprināt valsts aizsardzību ne tikai no militārā skatu punkta, bet arī no sabiedrības saliedēšanas un brīvprātīgo organizāciju darbības viedokļa. Esmu priecīgs uzņemt Latvijā Igaunijas Aizsardzības spēku komandieri un iepazīstināt ar aizsardzības jomā paveikto," norāda Kalniņš.

  Terrass apmeklēs Ādažu bāzi un tiksies ar Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes komandieri pulkvedi Ilmāru Ati Lejiņu.

  • Publicēta: 14.03.2018 01:31
  • Gatis Kristovskis, LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.