Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Kaljulaida: NATO vajadzīga pieredzējusi komandstruktūra arī augstākajā politiskajā līmenī
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  Kaljulaida: NATO vajadzīga pieredzējusi komandstruktūra arī augstākajā politiskajā līmenī

  Varšava, 8.jūn., LETA--BNS. Ziemeļatlantijas aliansei ir vajadzīga adekvāta un pieredzējusi komandstruktūra ne tikai tehniskajā līmenī, bet arī augstākajā politiskajā līmenī, piektdien tviterī uzsvērusi Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida.

  "Nedrīkst būt šaubu, ka mēs rīkosimies, ja būs vajadzība rīkoties," tvītojusi prezidente, kura Varšavā piedalās tā dēvētā Bukarestes deviņnieka (B9) valstu - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Bulgārijas, Čehijas, Polijas, Rumānijas un Ungārijas - samitā, kas veltīts drošības jautājumiem.

  Kā savukārt brīdinājusi Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite, ja Ziemeļatlantijas līguma organizācijā nebūs vienotības, alianse var izrādīties nevajadzīga.

  "NATO ir savienība, kura balstās uz vērtībām un vienotību. Ja vienotības nebūs, šai savienībai draud iespēja kļūt neefektīvai vai vispār nevajadzīgai," viņa sacījusi žurnālistiem, atgādinot, ka NATO vienotību šobrīd apdraud ne tikai problēmas transatlantiskajās attiecībās, bet arī teritoriālās domstarpības starp Turciju un Grieķiju.

  "Mums jābūt atklātiem un jārunā ne tikai par ārējiem, bet arī iekšējiem izaicinājumiem," uzsvērusi Lietuvas prezidente.

  • Publicēta: 08.06.2018 15:47
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.