Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Aizsardzības ministrs: Lietuvas sabiedrība ir pārāk satraukta par "Zapad 2017"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Aizsardzības ministrs: Lietuvas sabiedrība ir pārāk satraukta par "Zapad 2017"

  Viļņa, 14.sept., LETA--BNS. Lietuvas aizsardzības ministrs Raimunds Karoblis izteicies, ka Lietuvas sabiedrība ir pārāk satraukta par Krievijas un Baltkrievijas militārajām mācībām "Zapad 2017", kuru aktīvā fāze sākas ceturtdien.

  "Tas mani satrauc visvairāk. Man šķiet, ka mēs nobiedējam sevi vairāk nekā tas būtu atbilstoši situācijai," intervijā Lietuvas sabiedriskajam radio sacīja ministrs.

  Karoblis norādīja, ka situācija pirms pusgada bijusi daudz sarežģītāka nekā tagad, taču Baltijas valstīm un Polijai izdevās pārliecināt NATO, ka visai aliansei jābūt gatavai šiem militārajiem manevriem.

  "Mūsu rīcība, piesaistot NATO uzmanību "Zapad" un iesaistot visus izlūkdienestus, visas NATO struktūras, mūsu sabiedrotos (..), padarījušas "Zapad" par jautājumu, kas būtisks ne tikai Polijai un Baltijas valstīm, bet arī NATO kā veselumam. Tas ir mūsu lielākais ieguvums," sacīja Karoblis.

  Viņš uzsvēra, ka "Zapad 2017" rada minimālus draudus, piebilstot, ka viens no kaimiņvalsts mērķiem ir iebiedēt Baltijas valstis.

  Jau vēstīts, ka ceturtdien sākas "Zapad 2017" aktīvā fāze, kas ilgs līdz 20.septembrim.

  • Publicēta: 14.09.2017 12:00
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.