Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Spānijas aizsardzības ministre paudusi nožēlu par incidentu ar Spānijas iznīcinātāja izšauto raķeti
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  Spānijas aizsardzības ministre paudusi nožēlu par incidentu ar Spānijas iznīcinātāja izšauto raķeti

  Tallina, 8.aug., LETA--BNS. Spānijas aizsardzības ministre Margarita Roblesa telefonsarunā ar Igaunijas aizsardzības ministru Jiri Luiku paudusi dziļu nožēlu par incidentu, kad Spānijas iznīcinātājs virs Igaunijas nejauši izšāva raķeti, vēsta Igaunijas Aizsardzības ministrijas preses dienests.

  "Mēs pārrunājām incidenta apstākļus un vienojāmies cieši sadarboties, lai atrastu raķeti un izmeklētu incidentu," Luika sacīto citē preses dienests.

  Abi ministri uzsvēruši, cik svarīga loma ir NATO Baltijas valstu gais telpas patrulēšanas misijai, lai garantētu alianses drošību, un ir uzsvēruši, ka ir svarīgi šo misiju turpināt.

  Jau vēstīts, ka Spānijas iznīcinātājs "Eurofighter" mācību lidojuma laikā otrdien nejauši virs Igaunijas teritorijas izšāvis "gaiss-gaiss" tipa AMRAAM raķeti. Incidents noticis plkst.15.44 virs Igaunijas dienvidrietumiem pie Otepē pilsētas gaisa telpā, kas paredzēta mācībām, paziņojis Igaunijas Aizsardzības spēku preses dienests.

  Igaunijas Gaisa spēki meklē raķeti, kas, iespējams, nav pašiznīcinājusies un ir nokritusi zemē.

  • Publicēta: 08.08.2018 16:16
  • LETA, BNS
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.