Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Lietuvas Seima deputāte Rasa Jukņevičiene pārvēlēta par NATO Parlamentārās Asamblejas viceprezidenti
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Lietuvas Seima deputāte Rasa Jukņevičiene pārvēlēta par NATO Parlamentārās Asamblejas viceprezidenti

  Viļņa, 9.okt., LETA--BNS. Lietuvas Seima Tēvzemes savienības-Lietuvas kristīgo demokrātu frakcijas deputāte Rasa Jukņevičiene Bukarestē notiekošajā NATO Parlamentārās Asamblejas sesijā pārvēlēta par tās viceprezidenti uz vēl vienu gadu.

  "Esmu ārkārtīgi pateicīga par iespēju ieņemt godpilno viceprezidentes amatu NATO Parlamentārajā Asamblejā. Šai sesijā tika pieņemts arī mans ziņojums par Krieviju. Atbalstīju arī Ukrainas centienus panākt, lai NATO Parlamentārās Asamblejas sesija tiktu rīkota šai valstī. Vakar galu galā tika pieņemts lēmums, ka 2020.gadā pirmo reizi vēsturē sesija notiks Kijevā, tādēļ šodien varam būt gandarīti par Ukrainu," Jukņevičienes teiktais citēts Lietuvas Seima izplatītajā paziņojumā presei.

  Kā savas darbības prioritātes deputāte minējusi transatlantisko attiecību stiprināšanu, aktīvu darbu ar Ukrainu un Gruziju, kas cer pievienoties aliansei, un ciešākas saprašanās veicināšanu attiecībā uz apdraudējumiem Dienvideiropai un Baltijas valstīm.

  NATO Parlamentārās Asamblejas prezidents šobrīd ir Itālijas pārstāvis Paolo Alli, viņam ir pieci vietnieki.

  • Publicēta: 09.10.2017 18:13
  • LETA, BNS
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.