Twittera apskati

 • Svētais vai moceklis?

  Čehijas cietumā 2009.gada 13.janvāra grautiņos apsūdzētais Ansis Ataols Bērziņš ticis piekauts, aģentūru LETA apgalvoja Bērziņa advokāts Jānis Mucenieks. "Cietuma apsargi Bērziņu piekāva 19.februārī. Ņemot vērā to, ka Bērziņam nodarīti būtiski miesas bojājumi, tika iesniegta sūdzība Čehijas prokuroram, kā arī vērsāmies ar iesniegumu Latvijas Ārlietu ministrijā un Latvijas vēstniecībā Čehijā," sacīja Mucenieks. Savukārt Čehijas Augstākā tiesa pērn atstāja spēkā Čehijas tiesas lēmumu par Bērziņa izdošanu Latvijai. Latvijas vēstniecība Prāgā ir vērsusies Čehijas kompetentajās iestādēs ar pieprasījumu sniegt skaidrojumu par notikušo un garantēt Latvijas pilsoņa Anša Ataola Bērziņa drošību ieslodzījuma vietā, sociālajā tīklā "Twitter" informēja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V). Jau ziņots, ka Bērziņš saistībā ar apsūdzību par dalību 2009.gada 13.janvāra Vecrīgas grautiņos bija izsludināts starptautiskā meklēšanā, līdz 2017.gada pavasarī viņš tika aizturēts Čehijā. Viņš pats apgalvoja, ka devies politiskajā emigrācijā. Tvitera lietotāju attieksme pret Bērziņu ir dažāda, kamēr daļa cer uz apžēlošanu, tikmēr citi uzskata, ka viņš pats vainīgs pie saviem pašreizējiem dzīves apstākļiem.

  Sabiedrisko attiecību speciālists Mārcis Krastiņš seko līdzi Bērziņa lietai.

  Tam Ataolam pat īsti LV nevajadzēja sēdēt, bet pamanījās visu izdarīt tā, ka jau gadu sēž Čehijas cietumā un vēl pamanās tikt piekauts...

  Notikušais pārsteidzis Latvijas Universitātes profesoru Ģirtu Karnīti.

  @smartbsolutions @irLV @anseits @Znotina @mkKilups @IneseMatisane @mairitagurova @knipinska Kā ir jāizpaužas, lai Čehijā atrautos no čehu cietuma uzraugiem (kuriem tāds Ataols ir pilnīgi (!!!) vienaldzīgs)?

  Žurnāliste Zane Mače nosoda 13.janvāra grautiņos apsūdzētā rīcību.

  Bērziņš LV tika notiesāts ar nosacītu brīvības atņemšanu, bet viņš spriedumu nepilnīja,aizmūkot no valsts. Tāpēc nosacītais sods pārvērtās reālā cietumsodā. Nebūtu aizlaidies, jau sen gads un 8 mēneši būtu pagājuši. Nav viņš moceklis,bet likumpārkāpējs. twitter.com/irLV/status/96…

  Uz likumsakarību norāda tvitera lietotājs Mārtiņš Zvaigzne.

  @pArt07 @AnnaAmalis Ja pieaudzis vīrietis met citiem cilvēkiem ar akmeni, agri vai vēlu tas akmens trāpa pašam. Un ja bēg no apcietināšanas Latvijā, tad nonāk cietumā pie čehiem - viss likumsakarīgi!

  Arī tvitera lietotāja Debora nav pārsteigta par Bērziņa dzīves apstākļiem.

  @pArt07 @just1birdcherry @irLV Čalim bija visas iespējas saņemt pelnītu(un niecīgu-naudas sodu+sabiedriskie darbi,visticamāk) Latvijā. Viņa izvēle bija aizbēgt un nokļūt tur,kur nokļuva. Neatbalstu nekādā ziņā piekaušanu vai jebkādu citu vardarbību! Bet cietums ir cietums. Tajos notiek visādas sliktas lietas!

  Tikmēr tvitera lietotājs "Nepareizais" aizstāv Bērziņu.

  [neērtais] Ansis Bērziņš jau gadu ‼️ atrodas cietumā Čehijā. Vai tiešām viņš jau sen nav izcietis sodu par Saeimas virzienā mesto akmeni, vai sniega piku, vai kādu postu viņš tur nodarīja?.... twitter.com/irlv/status/96…

  Tviterlietotāja Māra Kokle vēlētos valsts amnestiju Bērziņam.

  @Nepareizais labu žestu valsts varētu izdarīt,izsakot publisku nopēlumu viņa izdarībai un amnestējot uz simtgadi....valstī atgrieztos tās pilsonis!

  Risisnājumu cer sagaidīt ekspolitiķis Vladislavs Makarovs.

  Neatbalstu grautiņu pie Saeimas nama, bet Bērziņa kungs sevi jau gana sodījis. Vai tiešām @Rigas_pils , ĢProkuratūra nespēj pielikt punktu šai epopejai. Nevajag veidot mocekļa tēlu. delfi.lv/news/national/… Vai slotaskāts jau nebija pietiekama mācība?