Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Igaunijā sākas militārās mācības "Ziemas nometne"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  Igaunijā sākas militārās mācības "Ziemas nometne"

  Tallina, 6.febr., LETA--BNS. Igaunijā trešdien sākas Pirmās kājnieku brigādes mācības  "Talvelaager" ("Ziemas nometne"), kurās piedalīsies vairāk nekā 1000  karavīri no Aizsardzības spēku skautu bataljona, zemessardzes "Kaitseliit"  ("Aizsardzības līga"), NATO kaujas grupas  Lielbritānijas un Beļģijas kontingenta, kā arī ASV jūras kājnieku un Nacionālās  gvardes vienībām.

  Mācības norisināsies Aizsardzības spēku  centrālajā poligonā un Pirmās kājnieku brigādes mācības brigādes poligonā Sodlā un ilgs līdz  17.februārim.

  Mācības "Talvelaager" notiks divos posmos. Pirmajā no tām karavīriem paredzēts noslīpēt kaujas iemaņas ziemas apstākļos,darbojoties savās  vienībās, bet otrajā viņi jau rotas līmenī apgūs uzbrukuma un  aizsardzības prasmes, uzbrukumu no slēpņa, šķēršļu pārvarēšanu un  medicīniskās palīdzības sniegšanu.

  • Publicēta: 06.02.2019 01:02
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.