Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Pabriks ar Igaunijas vēstnieku pārrunās reģionālās drošības situāciju
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  Pabriks ar Igaunijas vēstnieku pārrunās reģionālās drošības situāciju

  Rīga, 7.febr., LETA. Aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) šodien tiksies ar Igaunijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Arti Hilpusu, lai pārrunātu reģionālās drošības situāciju un valstu sadarbību aizsardzības jomā, aģentūrai LETA pavēstīja Aizsardzības ministrijas (AM) pārstāve Aiva Kokoriša.

  Starp plānotajiem diskusijas tematiem iekļauts arī jautājums par NATO daudznacionālā divīzijas štāba "Ziemeļi" izveidi Ādažos. Tā izveidē iesaistītās valstis ir Dānija, Igaunija un Latvija.

  Tāpat amatpersonas pārrunās šī gada prioritātes aizsardzības jomā, Latvijas un Igaunijas aizsardzības industrijas sadarbību, kā arī Latvijas armijas simtgadei veltītos pasākumus.

  Kokoriša piebilda, ka Latvija un Igaunija pastāvīgi sadarbojas personāla apmācību jomā, tostarp piedaloties kopīgās militārajās mācībās. Baltijas valstu sadarbība sekmīgi norit arī Baltijas Aizsardzības koledžas ietvaros, kas atrodas Tartu, Igaunijā. Tāpat tiek veiksmīgi attīstīti citi sadarbības projekti.

  • Publicēta: 07.02.2019 01:26
  • Kārlis Arājs, LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.