Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

NATO austrumu flanga valstu ministri Polijā pārrunā drošības jautājumus
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  NATO austrumu flanga valstu ministri Polijā pārrunā drošības jautājumus

  Varšava, 5.apr., LETA--POLSKIE RADIO. Polijā piektdien deviņu NATO austrumu flanga valstu aizsardzības ministru sanāksmē tiks spriests par drošības jautājumiem, vēstīja Polijas aizsardzības ministrs Marjušs Blaščaks

  Kopā ar Rumānijas, Ungārijas, Čehijas, Slovākijas, Bulgārijas, Lietuvas, Latvijas un Igaunijas ministriem Helenovā, netālu no Varšavas, Blaščaks spriedīs par NATO austrumu flanga stiprināšanu un kopīgām aizsardzības iniciatīvām Eiropas Savienības ietvaros.

  Deviņas NATO austrumu flanga valstis, kas ir pazīstamas arī kā Bukarestes devītnieks (B9), gadu gaitā ir pierādījušas savu spēku un apliecinājušas to, cik nopietni tās izturas pret drošības jautājumiem, ceturtdien sākot ministru divu dienu tikšanos, sacīja Blaščaks.

  "Gadu gaitā mēs esam no jaunajām NATO valstīm kļuvuši par valstīm, bez kurām alianse šodien nav iedomājama," norādīja ministrs. "Mēs esam NATO."

  Savulaik PSRS okupētajām un Maskavas marionešu režīmu pārvaldītajām Austrumeiropas valstīm, kas tagad veido NATO austrumu flangu, ir kopīga XX gadsimta totalitārisma un paverdzināšanas pieredze, kad tās nevarēja pašas lemt savu likteni, atgādināja Blaščaks.

  • Publicēta: 05.04.2019 11:43
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.