Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

NATO pastiprinās klātbūtni Melnajā jūrā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  NATO pastiprinās klātbūtni Melnajā jūrā

  Brisele, 1.apr., LETA--AFP. NATO ārlietu ministri šonedēļ paredzētajā sanāksmē, gaidāms, vienosies pastiprināt alianses klātbūtni Melnajā jūrā.

  Sagaidāms, ka ceturtdien paredzētajā ministru sanāksmē "tiks panākta vienošanās par jauniem pasākumiem, lai uzlabotu NATO orientēšanos situācijā reģionā", žurnālistiem pirmdien pavēstīja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

  Pasākumi, kas daļēji vērsti uz NATO atbalsta palielināšanu Ukrainai un Gruzijai, ietvers jūras spēku un krasta apsardzes apmācīšanu, ostu apmeklējumus, manevrus un dalīšanos ar informāciju, norādīja Stoltenbergs.

  Ceturtdienas sarunas lielākoties koncentrēsies uz attiecībām ar Krieviju, kā arī izdevumiem aizsardzībai un cīņai pret terorismu.

  Ministru sanāksme šonedēļ notiks Vašingtonā, atzīmējot NATO izveides 70.gadadienu. Stoltenbergam paredzēts otrdien tikties ar ASV prezidentu Donaldu Trampu un trešdien uzrunāt Kongresu.

  • Publicēta: 01.04.2019 22:48
  • LETA, DPA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.