Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Amatpersona: Krievija darīs visu iespējamo, lai nepieļautu ASV raķešu izvietošanu Baltijā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  Amatpersona: Krievija darīs visu iespējamo, lai nepieļautu ASV raķešu izvietošanu Baltijā

  Maskava, 7.febr., LETA--INTERFAX. Krievijas ārlietu ministra vietnieks Sergejs Rjabkovs ceturtdien paziņoja, ka Krievija darīšot visu iespējamo, lai nepieļautu, ka Baltijas valstīs tiktu izvietotas ASV vidēja un tuva darbības rādiusa raķetes.

  Preses konferencē atbildot uz jautājumu, ko darīs Krievija gadījumā, ja ASV izvietotos savas raķetes Baltijas valstīs un konkrēti Igaunijā, Rjabkovs teica: "Es izdarīšu visu, lai tas, par ko jūs teicāt, nenotiktu."

  "Un esmu pārliecināts, kas visi, kas tā vai citādi no mūsu puses ir iesaistīts ārpolitiskajā darbībā, aizsardzības sfērā un drošības garantēšanā, strādās kā vienota komanda, lai nepieļautu, ka rodas situācija, kas nozīmēs visa tā sabrukumu, kas desmitgažu garumā veidoja Eiropas drošības jēdziena būtību," piebilda Krievijas ārlietu ministra vietnieks.

  • Publicēta: 07.02.2019 14:20
  • LETA, INTERFAX
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.