Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Vizītē Lietuvā ieradīsies Gruzijas prezidente
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  Vizītē Lietuvā ieradīsies Gruzijas prezidente

  Viļņa, 6.marts, LETA--BNS. Divu dienu oficiālā vizītē Lietuvā ceturtdien ieradīsies Gruzijas prezidente Salome Zurabišvili, paziņojusi Lietuvas prezidentes kanceleja.

  Vizītes laikā Zurabišvili plānots tikties ar Lietuvas prezidenti Daļu Grībauskaiti, Seima spīkeru Viktoru Pranckieti un premjerministru Sauļu Skverneli.

  Iecerēts, ka amatpersonas apspriedīs divpusējās attiecības, Gruzijas eiroatlantiskās integrācijas centienus, šajā Kaukāza valstī notiekošās reformas, kā arī situāciju Krievijas okupētajās Gruzijas teritorijās Abhāzijā un Dienvidosetijā.

  Plānots, ka Grībauskaite un Zurabišvili apmeklēs Lietuvas Nacionālās kiberdrošības centru, kur Gruzijas aizsardzības ministrs Levans Izorija un Lietuvas aizsardzības ministrs Raimunds Karoblis parakstīs nodomu deklarāciju par sadarbību kiberdrošībā.

  Šī būs pirmā Zurabišvili vizīte Lietuvā, kopš viņa decembrī stājās Gruzijas prezidenta amatā.

  • Publicēta: 06.03.2019 12:03
  • LETA, BNS
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.