Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Pentagons: ASV kiberoperācijas pret ienaidniekiem īstenos agresīvāk
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Tēmas - Defence Matters LAT - Ziņas

  Pentagons: ASV kiberoperācijas pret ienaidniekiem īstenos agresīvāk

  Vašingtona, 14.marts, LETA--AP. Pret ASV vērstajiem kiberuzbrukumiem kļūstot nopietnākiem, kā arī vairojoties bažām par iespējamo iejaukšanos Savienoto Valstu 2020.gada prezidenta vēlēšanās, ASV ir gatavas savas kiberoperācijas īstenot agresīvāk, Kongresa komitejai apliecināja Pentagona kiberaizsardzības jomas vadības pārstāvji.

  Armija iemācījusies daudz, 2018.gada starpposma vēlēšanās strādājot kopā ar citiem ASV dienestiem, lai nepieļautu Krievijas iejaukšanos, sacīja ASV kiberpavēlniecības komandieris ģenerālis Pols Nakasone.

  Galvenā uzmanība tagad pievērsta nākamajam vēlēšanu ciklam., viņš piebilda.

  Krievijas, Ķīnas, Ziemeļkorejas un Irānas kiberuzbrukumi kļūst tehniski arvien sarežģītāki un vēl nesen tikuši īstenoti, maz uztraucoties par sekām.

  Ar šiem spriedumiem viņš nācis klajā neilgi pēc karaflotes ziņojuma, kurā aprakstītas vairākas nopietnas ielaušanās flotes sistēmās, kā arī secināts, ka dienests kiberkarā zaudē.

  • Publicēta: 14.03.2019 13:25
  • LETA, AP
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.