Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Valmieras teātra jauniestudējumu "Visas labās lietas" varēs noskatīties tiešraidē
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Valmieras teātra jauniestudējumu "Visas labās lietas" varēs noskatīties tiešraidē

  Rīga, 22.maijs, LETA. Valmieras teātra jauniestudējumu "Visas labās lietas" varēs noskatīties tiešraidē, aģentūru LETA informēja teātra pārstāve Marta Cekule.

  29.maijā Valmieras teātrī pirmizrādi piedzīvos režisores Ineses Mičules un aktiera Mārtiņa Meiera kopdarbs - monoizrāde "Visas labās lietas". Ievērojot izsludinātā sanitārā protokola prasības, maksimālais izrāžu apmeklētāju skaits klātienē ir 24 skatītāji, taču, lai nodrošinātu iespēju izrādi redzēt plašākam skatītāju lokam, 4.jūnijā plkst.20.00 izrādi varēs vērot arī tiešraidē.

  Šādu risinājumu teātris apsver piedāvāt regulārāk, domājot par tiem skatītājiem, kuriem arī pirms un pēc pandēmijas dažādu iemeslu dēļ nav iespējas apmeklēt teātri klātienē, skaidroja Cekule.

  Biļetes uz izrādes tiešraidi ir iespējams iegādāties tikai elektroniski teātra tīmekļvietnē "vdt.lv" vai "bilesuparadize.lv".

  Biļetes ir iedalītas divās kategorijās: tiešraides izrādes skatītāja un kultūras atbalstītāja, kas ļauj skatītājiem pašiem lemt, ar kādu summu vēlas atbalstīt teātri ar 10 vai 25 eiro. Iegādājoties biļeti, tiks nosūtīt tiešraides kods, kuru varēs izmantot, lai skatītos izrādi Valmieras teātra vai "Biļešu Paradīze" mājas lapā. Iestudējums būs vērojams tiešraidē tikai vienu reizi norādītajā laikā.

  Britu autora Dankana Makmillana luga "Visas labās lietas" stāsta par kāda zēna mēģinājumu izprast iemeslu, kāpēc pieaugušie ir nelaimīgi. Piedzīvojot mātes pašnāvības mēģinājumu, lugas galvenais varonis, ko izrādē atveido Mārtiņš Meiers, bērnībā sāk veidot sarakstu ar lietām, kuru dēļ mātes dzīve ir dzīvības vērta, radot cerību un prieku.

  Inese Mičule, kas pati arī tulkojusi šo darbu, izrādi vēlas veidot kā patiesu stāstu par cilvēku, kurš uzveicis savas dzīves tumšākos brīžus - depresiju, šķiršanos, tuvinieku zaudējumu, un spēj dzīvot ar gaišu prieku.

  Izrādes scenogrāfiju un kostīmus veido māksliniece Ieva Kauliņa, bet gaismu partitūru - Gatis Priednieks-Melnacis.

  • Publicēta: 22.05.2020 13:12
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti