Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Covid-19 saslimšana pirmo reizi konstatēta Vecpiebalgas novadā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Covid-19 saslimšana pirmo reizi konstatēta Vecpiebalgas novadā

  Rīga, 21.maijs, LETA. Trešdien Covid-19 saslimšana pirmo reizi konstatēta kādam cilvēkam Vecpiebalgas novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija. 

  Trešdien četri jauni Covid-19 pacienti reģistrēti Rīgā, bet divi Lielvārdes novadā. Savukārt pa vienam jaunam pacientam reģistrēts Liepājā un Priekuļu novadā.

  Līdz šim saslimšana ar Covid-19 ir reģistrēta 77 pašvaldībās, proti, Aizkraukles, Aizputes, Amatas, Alojas, Alūksnes, Alsungas, Ādažu, Babītes, Baldones, Bauskas, Beverīnas, Burtnieku, Carnikavas, Cēsu, Dagdas, Daugavpils, Dobeles, Durbes, Engures, Garkalnes, Grobiņas, Iecavas, Ikšķiles Jelgavas, Kārsavas, Kocēnu, Kokneses, Krustpils, Kuldīgas, Ķeguma, Ķekavas, Lielvārdes, Limbažu, Līgatnes, Mazsalacas, Mālpils, Mārupes, Mērsraga, Neretas, Ogres, Olaines, Ozolnieku, Pārgaujas, Preiļu, Priekules, Priekuļu, Raunas, Rēzeknes, Riebiņu, Ropažu, Rūjienas, Rugāju, Salacgrīvas, Salaspils, Saldus, Saulkrastu, Sējas, Siguldas, Skrīveru, Skrundas, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tukuma, Valkas, Vecpiebalgas, Vecumnieku un Ventspils novados, kā arī lielajās pilsētās - Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā un Ventspilī. 

  Trešdien vecumā līdz deviņiem gadiem inficējies viens pacients, vecumā no 20-29 gadiem viens cilvēks, 30-39 gadu vecumā divi pacienti, 40-49 gadiem viens pacients, 50-59 gadiem divi pacienti, bet vecumā no 70-79 un virs 80 attiecīgi pa vienam pacientam.

  Kopējie dati liecina, ka līdz šim visvairāk ar Covid-19 inficējušies vecuma grupā no 30 līdz 39 gadiem - 20%, tai seko vecuma grupa 40 līdz 49 gadi, kur inficējušies 18%, bet pēc tam vecuma grupā no 50 līdz 59, kurā kopumā sasirguši 17% cilvēki. 52% inficētie ir vīrieši, bet 48% sievietes.

  • Publicēta: 21.05.2020 16:52
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti