Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Vidzemē krāpnieks uz cita vīrieša vārda noformējis kredītus aptuveni 4000 eiro apmērā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Vidzemē krāpnieks uz cita vīrieša vārda noformējis kredītus aptuveni 4000 eiro apmērā

  Rīga, 12.febr., LETA. Aizvadītajā nedēļā Vidzemē uz kāda vīrieša vārda, viņam nezinot, noformēti vairāki kredīti aptuveni 4000 eiro apmērā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

  Situācija radusies, cietušai personai uz ielas satiekot kādu vīrieti, kurš sūdzējies par savām maksājumu kontu problēmām. Sarunas laikā tikusi lūgta palīdzība izveidot internetbankas kontu, ar kuras palīdzību varētu pārskaitīt naudu no ārzemēm, kā arī tika solīta atlīdzība par tās izveidi.

  Pēc sarunas vīrietis devies uz banku pieslēgt internetbankas pakalpojumu, un pēc tās izveides jaunos datus nodeva nesen iepazītajai personai.

  Dienu pēc notikušā vīrietis sācis saprast, ka nav pieņēmis pareizu lēmumu. Aplūkojot savu bankas kontu, viņš secinājis, ka uz viņa vārda noformēti vairāki kredīti no dažādām kredītiestādēm, kuru kopsumma veido aptuveni 4000 eiro.

  Par notikušo sākts kriminālprocess.

  Policija aicina uzmanīties no personām, kuras cenšas apkrāpt cilvēkus, piedāvājot veikt dažādas darbības ar internetbanku starpniecību. Iedzīvotāji ir aicināti izturēties atbildīgi pret saviem personīgajiem datiem - nedot tos svešiniekiem vai arī citām personām ne interneta vidē, ne arī dzīvē.

  • Publicēta: 12.02.2019 14:30
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti