Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Konkursā meklē XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku izpilddirektoru
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Konkursā meklē XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku izpilddirektoru

  Rīga, 2.dec., LETA. Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) izsludinājis atklātu konkursu uz XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku izpilddirektora amatu, aģentūru LETA informēja LNKC pārstāve Linda Ertmane.

  Svētku izpilddirektora galvenie darba pienākumi ietver XXVII Dziesmu un XVII Deju svētku īstenošanu sadarbībā ar LNKC. Kandidātiem nepieciešama pieredze liela mēroga projektu un pasākumu vadībā, sadarbības pieredze ar valsts un pašvaldību iestādēm, pieredze komandas darba plānošanā un vadībā.

  Starp izvirzītajām prasībām ir arī labas zināšanas un izpratne par projektu finanšu vadību un publisko iepirkumu procesu. Pieteikums jāiesniedz līdz 2021.gada 20.decembrim. Pretendentu atbilstību Svētku izpilddirektora amatam izvērtēs LNKC izveidota komisija.

  Izpilddirektora amatam paredzēta atlīdzība 3500 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

  XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku norise plānota 2023.gadā, īpaši uzsverot tradīcijas 150 gadi.

  Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos piedalās tautas mākslas kolektīvi - kori, deju kolektīvi, pūtēju orķestri, koklētāju ansambļi, vokālie ansambļi, amatierteātri, folkloras kopas, tautas mūzikas ansambļi, tautas lietišķās mākslas studijas - no visām 43 Latvijas pašvaldībām, kā arī Latvijas diasporas kolektīvi. 40 000 tūkstoši dalībnieki padara Dziesmu un Deju svētkus par Latvijas lielāko publisko pasākumu, atzīmēja LNKC pārstāve.

  • Publicēta: 02.12.2021 17:04
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti