Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Jelgavā zog jaunos vasaras puķu un košumkrūmu stādījumus
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Jelgavā zog jaunos vasaras puķu un košumkrūmu stādījumus

  Rīga, 4.jūn., LETA. Apstādījumu kopēji Jelgavā šogad jau vairākkārt ir novērojuši, ka tiek izzagti jaunie vasaras puķu un košumkrūmu stādījumi, aģentūra LETA uzzināja pašvaldības iestādē "Pilsētsaimniecība".

  Jūnija sākumā izņemtas vairākas leduspuķes no puķu podiem, kas izvietoti Draudzības ielā, izņemti arī vairāki stādi no dobēm skvērā aiz Jelgavas kultūras nama. Nesen arī apstādījumos Lapskalna ielā pie Uzvaras parka izzagti septiņi košumkrūmi.

  "Pilsētsaimneicība" norāda, ka visus iztrūkstošos stādījumus iespējami ātrākā termiņā atjaunos pieejamā finansējuma ietvaros, taču iedzīvotāji aicināti neizzagt apstādījumus. Stādījumi tiek veidoti, lai papildinātu pilsētvides dažādību un priecētu iedzīvotājus un pilsētas viesus.

  Iestāde atgādina, ka pilsētas infrastruktūras un sabiedriskās kārtības uzraudzību pilsētā veic Pašvaldības policija. Pamanot personas, kas veic vai grasās veikt kaitējumu pilsētas infrastruktūrai,  iedzīvotāji aicināti nekavējoties informēt Jelgavas Pašvaldības policiju pa tālruni 8550 vai Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centru pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

  • Publicēta: 04.06.2021 15:47
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti