Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Sestdien pret Covid-19 sapotēts šonedēļ mazākais cilvēku skaits
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Sestdien pret Covid-19 sapotēts šonedēļ mazākais cilvēku skaits

  Rīga, 2.maijs, LETA. Vakar vakcīnu pret Covid-19 saņēmis šonedēļ mazākais cilvēku skaits, liecina Nacionālā veselības dienesta dati.

  Sestdien pirmo vakcīnas devu saņēma 3986 cilvēki, bet otro - 187. Līdz ar to vakar kopumā poti saņēmuši 4173 cilvēki, kas ir mazākais rādītājs šajā nedēļā. Šis rezultāts gan vēl var mainīties, jo sistēmā dati par vakcinēšanas faktu jāievada trīs dienu laikā. Šajā nedēļā vienā dienā vakcinēto cilvēku skaits bija robežās no nedaudz vairāk kā 4000 līdz nepilniem 14 000 vakcinēto.

  Līdz ar to no pirmdienas līdz sestdienai vakcinēti vidēji 8580 cilvēki dienā, bet pēdējās septiņās dienās - vidēji 7550 personas.

  Vakar iedzīvotāji pārsvarā saņēmuši "Pfizer/BionTech" vakcīnu. "Moderna" vakcīna ievadīta 196 cilvēkiem, bet "AstraZeneca" - 56 cilvēkiem.

  Teju katrs ceturtais ar pirmo vakcīnas devu sapotētais vakar bija vecumā virs 60 gadiem, aptuveni katrs piektais - persona ar hroniskām slimībām. Nepilni 900 vakar vakcinētie cilvēki ietverti kategorijā "cits iedzīvotājs", kur ietvertas personas, kas neatbilst nevienai no prioritārajām kategorijām.

  Kopš vakcinācijas procesa sākuma Latvijā pirmo vakcīnas pret Covid-19 devu saņēma 260 950 jeb 13,78% iedzīvotāju, bet vakcinācijas procesu, saņemot arī otro devu, noslēdza 52916 cilvēki jeb 2,79% populācijas.

  • Publicēta: 02.05.2021 13:01
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti