Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Gaidot komponista Kalniņa jubileju, trīs Latvijas pilsētās notiks grupas "Turaidas roze" koncerti
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Gaidot komponista Kalniņa jubileju, trīs Latvijas pilsētās notiks grupas "Turaidas roze" koncerti

  Rīga, 15.okt., LETA. Gaidot latviešu komponista Imanta Kalniņa 80 gadu jubileju, kas tiks svinēta nākamgad, trīs Latvijas pilsētās notiks grupas "Turaidas rozes" koncerti, aģentūru LETA informēja pasākuma producente Maira Miķelsone.

  Koncerts "Imanta Kalniņa jubileju gaidot. Lielās dziesmas" 10.novembrī notiks Jelgavas Kultūras centrā, 12.novembrī - VEF Kultūras pilī un 15.novembrī - Latgales vēstniecībā "Gors".

  Kā pavēstīja dziedātāja Olga Rajevska, koncertos tiks izpildītas tādas Kalniņa dziesmas kā, piemēram, "Trubadūrs", "Apvij rokas", "Vējš un liepa", "Kas jūs esat", "Zilais putniņš", "Astoņkājis", "Balāde par viņu", "Nelaid, māte, bērnus mežā", "Vēl viens tu", "Tiem, kas rāpo", "Vienmēr būs kāds", "Jautra dziesmiņa sev pašam", "Sidrabrasa", "Kas dzīvo tanī pusē" un citas.

  Grupu "Turaidas Roze" 1985.gadā izveidoja Kalniņš. Miķelsone norādīja, ka pagājušā gadsimta 80.gadu beigās "Turaidas Roze" kļuva par vienu no populārākajām grupām Latvijā Kalniņa un solistes Rajeckas sadarbības dēļ un arī tāpēc, ka 1987.gadā grupai pievienojās dziedātājs Uģis Roze. Pašreiz grupā muzicē ģitārists Aivars Gudrais, bundzinieks Juris Helvigs, taustiņinstrumentālists Juris Kristons un basģitārists Modris Laizāns, kā arī solisti Rajecka un Roze.

  Pasākuma rīkotāji pauda aicinājumu koncerta apmeklētājiem ņemt vērā, ka koncertu norises vietās tiks ievēroti uz to brīdi valstī aktuālie drošības noteikumi un pulcēšanās ierobežojumi. Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un tīmekļvietnē "bilesuparadize.lv".

  • Publicēta: 15.10.2020 12:37
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti