Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies britu dziedātāja Daido
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies britu dziedātāja Daido

  Rīga, 8.janv., LETA. Siguldas pilsdrupu estrādē 27.jūnijā ar pirmo un vienīgo koncertu Baltijas valstīs uzstāsies savulaik populārā britu dziedātāja Daido, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju "L Tips Agency" pārstāve Līva Toniņa.

  Koncertā Siguldā varēs dzirdēt kompozīcijas no britu dziedātājas jaunākā albuma "Still On My Mind" un Daido vecos hitus.

  Runājot par jauno albumu, dziedātāja norādīja, ka tas esot radies nepiespiesti un viegli. Albums tapis Daido sadarbībā ar brāli Rollo, kurš ir elektroniskās mūzikas grupas "Faithless" līdzdibinātājs. "Kādu rītu pamodos un secināju, ka atkal vēlos pastrādāt kopā ar savu brāli. Mēs esam lieliski kopā, mums patīk vienam otra sabiedrība un mēs ļoti labi saprotamies. Albums radās kaut kā pats no sevis, vienkārši jauki pavadot laiku ar viņa ģimeni, pastaigājoties ar suņiem, runājot par mūziku un pasauli kopumā," pavēstīja dziedātāja.

  Savas karjeras laikā māksliniece izdevusi piecus studijas albumus - 1999.gadā izdots Daido albums "No Angel", 2003.gadā - "Life for Rent", 2008.gadā - "Safe Trip Home", 2013.gadā - "Girl Who Got Away", 2019.gadā - "Still on My Mind".

  • Publicēta: 08.01.2020 15:13
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti