Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Dziedātājs Igo atzīmēs 60 gadu jubileju ar koncertiem visā Latvijā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Dziedātājs Igo atzīmēs 60 gadu jubileju ar koncertiem visā Latvijā

  Rīga, 23.maijs, LETA. Dziedātājs Igo 29.jūnijā atzīmēs savu 60 gadu jubileju, ko nolēmis nosvinēt ar koncertiem un izstādēm visā Latvijā, aģentūru LETA informēja producents Sandis Mohovikovs.

  Viņš norāda, ka pirmais koncerts notiks tieši mūziķa 60.dzimšanas dienā dzimtajā Liepājā, renovētajā brīvdabas koncertzālē "Pūt vējiņi". Jubilejas koncerti skanēs arī Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, Saulkrastu estrādē, Jelgavas brīvdabas koncertzālē "Mītava".

  Vasaras koncertu sērijas noslēgums notiks Rojas brīvdabas estrādē, nākamie koncerti tiek plānoti koncertzālē "Cēsis", Latgales vēstniecībā "Gors" un Ventspils teātra namā "Jūras vārti".

  Koncertos skanēs Igo "zelta repertuārs" no grupām "Līvi", "Remix", "Liepājas brāļi", tāpat arī fragmenti no Zigmara Liepiņa rokoperas "Lāčplēsis", operas "Parīzes Dievmātes katedrāle" un citiem darbiem. Koncertos piedalīsies muzikālā grupa Jāņa Strazda vadībā.

  Mohovikovs atzīmē, ka pēdējos desmit gadus Igo aktīvi pievērsies arī vizuālajai mākslai. Top grafikas, paša dizainēti priekšmeti un trauku sērijas. Katru gadu Igo darbi redzami izstādēs Latvijā un ārpus tās robežām. Tuvākā gaidāmā izstāde, kurā būs redzama Igo grafika un trauki, aprīlī un maijā būs skatāma Kultūras pilī "Ziemeļblāzma".

  • Publicēta: 23.05.2022 12:04
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti