Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Krāslavā izņem narkotiskās vielas saturošas tabletes, marihuānu un vairākus simtus eiro
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Krāslavā izņem narkotiskās vielas saturošas tabletes, marihuānu un vairākus simtus eiro

  Rīga, 22.okt., LETA. Trešdien policijas darbinieki, izmeklējot iepriekš sāktu kriminālprocesu, īpašumos Krāslavā atraduši narkotiskās vielas saturošas tabletes, marihuānu un vairākus simtus eiro, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

  Policisti veica kratīšanas vairākās 1974.gadā dzimušas sievietes dzīvesvietās Krāslavā. Konstatēts, ka sieviete nelegāli uzglabā 55 tabletes, kas saturs narkotiskās vielas, desmit folija vīstokļus ar zaļganbrūnu augu izcelsmes masu, kas visdrīzāk ir marihuāna, piecas tabletes "Subutex", kuras satur bīstamu psihotropo vielu buprenorfīnu, un vairākus simtus eiro skaidrā naudā, kas, iespējams, iegūta nelikumīgā ceļā.

  Lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

  Aizdomās turamajai personai, kura jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā, draud kriminālatbildība. Kursīte atgādināja, ka par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

  • Publicēta: 22.10.2020 16:06
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti