Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Par piecu eiro kukuļa došanu robežsargam Baltkrievijas pilsonim piespriests 4300 eiro naudas sods
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Par piecu eiro kukuļa došanu robežsargam Baltkrievijas pilsonim piespriests 4300 eiro naudas sods

  Rīga, 22.maijs, LETA. Valsts robežsardzes amatpersonas ceturtdien Pāternieku robežkontroles punktā aizturējušas Baltkrievijas pilsoni, kurš mēģināja piekukuļot robežsargus ar pieciem eiro.

  Pēc aizturēšanas vīrietis noslēdzis vienošanos ar prokuratūru par 4300 eiro naudas soda piemērošanu, aģentūrai LETA pavēstīja Valsts robežsardzes pārstāve Jolanta Babiško.

  Veicot valsts robežu šķērsojošo personu un transportlīdzekļu robežpārbaudi, robežsargi Latvijā ieceļojošā Baltkrievijas pilsoņa vadītās kravas automašīnas kabīnē zem pasažieru sēdekļa konstatēja "Korona Slim" cigarešu bloku bez akcīzes markām.

  Lai šķērsotu valsts robežu ar cigarešu bloku, transportlīdzekļa vadītājs robežsargiem devis kukuli piecu eiro apmērā.

  Par kukuļdošanu pret aizdomās turēto 1993.gadā dzimušo Baltkrievijas pilsoni tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323.panta pirmās daļas, savukārt Krāslavas rajona prokuratūrā persona saukta pie kriminālatbildības, noslēdzot vienošanos ar prokuroru par vainas atzīšanu un naudas soda 10 minimālo mēnešalgu, proti, 4300 eiro apmērā noteikšanu, kas stāsies spēkā 10 dienu laikā.

  • Publicēta: 22.05.2020 13:13
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti