Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Uz vasaru pārcelts Zvaigžņu festivāls ar operdziedātāju Maijas Kovaļevskas un Aleksandra Antoņenko piedalīšanos
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Uz vasaru pārcelts Zvaigžņu festivāls ar operdziedātāju Maijas Kovaļevskas un Aleksandra Antoņenko piedalīšanos

  Rīga, 23.febr., LETA. Sakarā ar pagarināto ārkārtas situāciju valstī Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) atkal pārceļ jau aizvadītā gada Zvaigžņu festivālā neizskanējušos koncertus ar operdziedātājas Maijas Kovaļevskas un pianista Armanda Ābola piedalīšanos.

  Kā aģentūru LETA informēja LSO pārstāve Iveta Vēvere, šie divi koncerti kopā ar aktuālā festivāla plānotajiem koncertiem notiks vasarā.

  Kamermūzikas koncerts ar Kovaļevsku "Dziesmas un noktirnes" tiek pārcelts uz 1.jūliju, tādējādi pārtopot par 29.Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla atklāšanas koncertu. Savukārt kopā ar LSO plānotais Kovaļevskas un Ābola koncerts tiek pārcelts uz 3.jūliju.

  Vēvere norādīja, ka iepriekš iegādātās biļetes uz šiem koncertiem joprojām ir derīgas, tomēr tuvojoties koncertu datumiem, klausītāji lūgti sekot līdzi aktuālajai informācijai orķestra tīmekļvietnē "liepajassimfoniskais.lv", vai vietnē "bilesuparadize.lv".

  Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls kopā ar pieciem koncertiem šogad norisināsies jūlijā un augustā. Bez jau pārceltajiem koncertiem festivālā šogad gaidāms arī pianista Georgija Osokina solo koncerts, apvienības "Xylem trio" koncerts ar gruzīnu dziedātāju Lizu Kereselidzi, kā arī LSO koncerts ar latviešu tenoru Aleksandru Antoņenko un maestro Gintaru Rinkeviču pie diriģenta pults.

  • Publicēta: 23.02.2021 15:00
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti