Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Rosina apsūdzēt trīs personas par mēģinājumu izkrāpt 28 000 eiro no ES fonda
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Rosina apsūdzēt trīs personas par mēģinājumu izkrāpt 28 000 eiro no ES fonda

  Rīga, 31.jūl., LETA. Valsts policija (VP) rosinājusi prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret trīs personām par mēģinājumu izkrāpt aptuveni 28 000 eiro no Eiropas Savienības fonda, aģentūru LETA informēja VP.

  2019.gada sākumā likumsargi, veicot izmeklēšanu, konstatēja, ka noziedzīgas grupas dalībnieki, mantkārīgu nodomu vadīti, izveidojuši shēmu, lai izkrāptu Eiropas Savienības fonda budžeta naudas līdzekļus, aptuveni 28 000 eiro, no Lauku atbalsta dienesta.

  Lai realizētu noziedzīgos nodomus, aizdomās turētās personas noslēdza fiktīvus darījumus, izmantojot vairākus uzņēmumus un veica krāpšanu, iegādājoties tehniku. Pirms iepirkuma procedūras tehnika atradās aizdomās turētās personas vadītā uzņēmuma īpašumā.

  Krāpniekiem neizdevās realizēt savu nodomu, jo tika konstatēts, ka minētā tehnika jau ir uzrādīta citā Eiropas Savienības projekta līdzekļu piesaistei.

  Kriminālvajāšanas sākšanai lieta nodota pret trim personām, kuras dzimušas 1977., 1981. un 1983.gadā.

  Visām aizdomās turētajām personām ir piemēroti divi drošības līdzekļi - uzturēšanās noteiktā dzīvesvietā un aizliegums izbraukt no valsts. Personas iepriekš nav nonākušas policijas redzeslokā.

  • Publicēta: 31.07.2020 15:49
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti