Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Jauno mūzikas grupu konkursā "Hadrons 2020" uzvarējusi grupa "Effekts"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Jauno mūzikas grupu konkursā "Hadrons 2020" uzvarējusi grupa "Effekts"

  Rīga, 22.maijs, LETA. Jauno mūzikas grupu konkursā "Hadrons 2020" uzvarējusi grupa "Effekts", aģentūru LETA informēja konkursa rīkotāju pārstāve Anete Enikova.

  Ceturtdienas pēcpusdienā konkursa "Hadrons 2020" fināla tiešraidē "Latvijas Radio" sacentās sešas jaunās Latvijas Universitātes (LU) studentu grupas.

  Pēc Enikovas vārdiem, sīvā konkurencē pirmo vietu ieguva LU Ķīmijas fakultāti pārstāvošā apvienība "Effekts". Savukārt otro vietu un visaugstākais skatītāju novērtējumu saņēma LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti pārstāvošā grupa "Audru", bet trešo vietu ieņēma LU Humanitāro zinātņu fakultāti pārstāvošā grupa "Tavas Māsas Nāsis".

  Konkursa finālā uzstājās sešas jaunās grupas - "Effekts", "Audru", "Tavas Māsas nāsis", "The Big Deal", "Embark" un "Advanced Blue", bet žūrija pirmo vietu piešķīra - grupai "Effekts".

  Konkursu radio "Naba" sadarbībā ar LU Studentu padomi organizēja jau piecpadsmito gadu. Tam varēja pieteikties ikviena mūziķu grupa, individuālie izpildītāji vai projekti, kuros ir iesaistījies vismaz viens LU studējošo pārstāvis, un kas nav izdevuši pilna garuma albumus.

  Konkursa finālā šogad tika pārstāvēta LU Ķīmijas fakultāte ar divām apvienībām, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, Humanitāro zinātņu fakultāte, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte, Vēstures un filozofijas fakultāte. Grupu sastāvu papildināja arī jaunieši no citām augstskolām, kā arī bijušie un topošie studenti.

  Konkursa uzvarētājam tiek piešķirts apmaksāts ieraksta laiks studijā "Ierakstu māja", iespēja uzstāties festivālā "Laba Daba", festivālā "Bildes", LU jauno studentu svētkos "Aristotelis". Papildu uzvarētājam tiks nodrošināts īpašs atbalsts radio "Naba" ēterā, portālā "lsm.lv" un jauna videoklipa veidošanā.

  • Publicēta: 22.05.2020 13:58
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti