Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Maijā Rīgā uzstāsies grupa "Low Roar"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Maijā Rīgā uzstāsies grupa "Low Roar"

  Rīga, 14.janv., LETA. Koncertzālē "Palladium" 13.maijā pirmo reizi Rīgā viesosies ambientā postroka elektroniskās mūzikas grupa "Low Roar", aģentūru LETA informēja "Positivus Press".

  Koncerta rīkotāji norādīja, ka "Low Roar" ir amerikāņa-islandieša Raiena Karazija projekts, kura mūzikai raksturīgs gaisīgas un ambientas skaņas. Karazija ir mākslinieks - ceļotājs. Pēc sadarbības ar indīroka grupu "Audrye Sessions", Karazija pārcēlās uz Islandi, kur arī aizsāka savu jauno projektu.

  Pēc pārcelšanās mākslinieks pievērsās daudz intravertākai un intīmākai mūzikas skaņai, ko lielā mērā ietekmēja Islandes vietējās folkgrupas. Kopā ar "Tonequake Records" 2011.gada 1.novembrī "Low Roar" izdeva savu debijas albumu "Low Roar".

  Koncerta rīkotāji atzīmēja, ka "Low Roar" muzikālā daiļrade ir bijusi salīdzināta ar tādām grupām kā "Keaton Henson" un "Bon Iver". "Low Roar" otrais 2014.gadā izdotais albums "0" bija grupas izrāviens. Pēc daudzām mūzikas kritiķu atsauksmēm, "Low Roar" devās koncertturnejā pa visu pasauli.

  2016.gadā, atrodoties Islandē, videospēļu pasaules leģenda Hideo Kojima atklāja "Low Roar" mūziku, iepērkoties veikalā. Pēc tam, kad "Sony" sazinājās ar mākslinieku, Kojima izvēlējās "Low Roar" mūziku savai spēlei "Death Stranding". Grupas dziesmas tika iekļautas spēles reklāmas klipā, kas tika izdots 2016.gadā. Pēc pirmizrādes amerikāņu-islandiešu projektu atklāja simtiem tūkstošu klausītāju visā pasaulē. Darbs ar Kojimu bija nozīmīgs pagrieziena punkts "Low Roar" muzikālajā karjerā.

  "Low Roar" jaunākais albums "maybe tomorrow…", ar kura materiālu grupa viesosies Rīgā, koncertzālē "Palladium", tika izdots pērnā gada vasarā. Koncerta rīkotāji uzsvēra, ka šis albums ir viens no izteiksmīgākajiem "Low Roar" daiļradē, jo tam pievienots pilnīgi jauns mākslinieka Karazija skanējums.

  Pasākuma rīkotājs SIA" BDG concerts" garantē, ka koncerta atcelšanas vai pārcelšanas gadījumā, pircējs par koncerta biļeti samaksāto naudu saņems divu nedēļu laikā, pēc pieprasījuma - aizpildītas pieteikuma formas - iesniegšanas. "Droša biļete" nodrošina papildus garantiju, ka pandēmijas dēļ pārcelto vai atcelto koncertu biļešu samaksātā nauda tiks atgriezta daudz īsākā laikā, nekā to nodrošina valstī pastāvošie regulējumi.

  • Publicēta: 14.01.2022 15:15
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti