Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Pret Krievijas pilsoni sāk kriminālprocesu par iespējams noziedzīgi iegūtu 238 466 eiro legalizēšanu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Pret Krievijas pilsoni sāk kriminālprocesu par iespējams noziedzīgi iegūtu 238 466 eiro legalizēšanu

  Rīga, 21.jūl., LETA. Pret Krievijas pilsoni sāk kriminālprocesu par iespējams noziedzīgi iegūtu 238 466 eiro legalizēšanu, aģentūru LETA informēja Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

  VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess par iespējams, noziedzīgi iegūtas skaidras naudas 238 030 eiro, 920 poļu zlotu (200 eiro) un 20 700 Krievijas rubļu (236 eiro) pārvietošanu pāri Latvijas robežai.

  VID informēja, ka šā gada jūlijā tika veikti muitas kontroles pasākumi Krievijas pilsoņa automašīnai, kas no Krievijas uz Latviju, šķērsojot Latvijas robežu, ieveda skaidru naudu 238 030 eiro, 920 poļu zlotu un 20 700 Krievijas rubļu apmērā. Persona, deklarējot skaidras naudas līdzekļus, nevarēja paskaidrot un uzrādīt naudas izcelsmes dokumentus, nauda tika izņemta un personas tika aizturēta.

  Kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma par iespējamu noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu, ja tas izdarīts lielā apmērā.

  Izmeklēšanas interesēs papildu informācija netiek sniegta.

  • Publicēta: 21.07.2021 15:10
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti