Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Notiks skatuves mākslas kolektīvu semināru cikls par režijas pamatiem
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Notiks skatuves mākslas kolektīvu semināru cikls par režijas pamatiem

  Rīga, 8.febr., LETA. Līdz 12.martam skatuves mākslas kolektīvu vadītāji un dalībnieki var pieteikties trīs semināru ciklam "Režijas pamati. Psihodrāma kā režijas palīga elements", aģentūru LETA informēja Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA).

  Semināri notiks 16.martā, 13.aprīlī un 27.aprīlī LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā. Semināru cikls tiek organizēts profesionālās pilnveides izglītības programmā "Režija un aktiermeistarība skatuves mākslas kolektīvu vadītājiem".

  Trīs semināru ciklā skatuves mākslas kolektīvu vadītājiem un dalībniekiem psihodrāmas speciālista Uģa Segliņa vadībā būs iespēja iepazīt dažādas psihodrāmas tehnikas un pieredzēt to pielietojumu praksē radošajos kolektīvos.

  Vārds "psihodrāma" nozīmē "dvēsele darbībā". Tā ir personības izpētes un izaugsmes metode, savdabīga teātra spēle, kurā teksts nav iepriekš radīts, tas rodas uz vietas, un kurā tiek pētīti paši spēles dalībnieki un viņu attiecības ar līdzcilvēkiem. Psihodrāmā cilvēks tiek iepazīts nevis runājot par viņu, bet izzinot viņu darbībā, teatrālā spēlē. Tā kā psihodrāma ir darbības metode, kurā dalībnieki iepazīst sevi un citus, tad ir jābūt gataviem kopīgi veidot drošu vidi un atklāt sevi.

  • Publicēta: 08.02.2019 13:05
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti