Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Uz Rīgas cirka valdes locekļa amatu trīs pretendenti
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Uz Rīgas cirka valdes locekļa amatu trīs pretendenti

  Rīga, 2.dec., LETA. Kultūras ministrijas (KM) izsludinātajā atklātajā konkursā uz valsts SIA "Rīgas cirks" valdes locekļa amatu pieteikumus noteiktajā termiņā - līdz 29.novembrim - iesnieguši trīs pretendenti, aģentūru LETA informēja KM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

  Kandidātus izvērtēs speciāli izveidota nominācijas komisija, kuru vadīs KM valsts sekretāre Dace Vilsone. Komisijas priekšsēdētājas vietniece ir KM valsts sekretāres vietniece attīstības un finanšu jautājumos Baiba Zakevica, komisijā strādās arī Latvijas Nacionālā teātra valdes loceklis, Latvijas Teātra padomes loceklis Jānis Vimba un Pārresoru koordinācijas centra Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas konsultante Dagnija Zepa, savukārt neatkarīgās ekspertes statusā nominācijas komisijā iekļauta Latvijas Kultūras akadēmijas Skatuves mākslas katedras vadītāja, Latvijas Teātra padomes priekšsēdētāja Zane Kreicberga.

  Komisija organizēs pretendentu intervijas, kurās padziļināti izvērtēt kandidātu izstrādātos "Rīgas cirka" turpmākās darbības attīstības piedāvājumus, to īstenošanas veidus un līdzekļus.

  Jau ziņots, ka atklātā konkursā uz Rīgas cirka valdes locekļa amatu pretendentiem izvirzītās prasības ir nevainojama reputācija, akadēmiskā augstākā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs, izņemot pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

  Tāpat tiek sagaidīta vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā valsts vai pašvaldību kapitālsabiedrībā, biedrībā vai nodibinājumā, kas iegūta pēdējo desmit gadu laikā, valsts valodas un vismaz divas svešvalodu zināšanas, zināšanas un izpratne par kultūras nozari, īpaši par cirka nozari, zināšanas un izpratne par valsts kapitālsabiedrības darbību un vadību, tai skaitā finanšu vadību, prasme prezentēt un argumentēti pamatot savu viedokli.

  Rīgas cirka valdes locekļa alga pirms nodokļu nomaksas noteikta 2680 eiro apmērā.

  • Publicēta: 02.12.2021 17:02
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti