Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Līdz aprīlim Rīgas Mazākajā galerijā norisināsies Raida Kalniņa personālizstāde "Nelaime ciematā"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Līdz aprīlim Rīgas Mazākajā galerijā norisināsies Raida Kalniņa personālizstāde "Nelaime ciematā"

  Rīga, 23.febr., LETA. Rīgas Mazākajā galerijā, Aristida Briāna ielā 9 līdz 9.aprīlim norisināsies mākslinieka Raida Kalniņa personālizstāde "Nelaime ciematā".

  Kā aģentūru LETA informēja galerijā, izstādē skatāma glezna, kas tapusi kā daļa no sērijas jeb īsstāsta "Ņujorka", un autors tajā atveidojis ekspresīvu, grafiski veidotu vīrieša tēlu.

  Darbu pie zīmējumu un gleznu sērijas "Nelaime ciematā" Kalniņš aizsācis 1990.gados un pirmā šai sērijai veltītā izstāde norisinājās 2007.gadā, izstāžu telpā "Ēdnīca", Andrejsalā.

  Rīgas Mazākā galerija ir eksperimentāla izstāžu telpa, kas atrodas K.K. fon Stricka villas skatlogā un tajā notiekošās izstādes skatāmas vienīgi no Aristida Briāna ielas. Tā ir kvadratūras ziņā mazākā galerija Rīgā un katra tajā risinātā projekta koncepcija radīta rēķinoties ar attiecīgo telpu un novietojumu.

  Tā kā izstādes aplūkojamas vienīgi no ārpuses, Rīgas Mazākā galerija ir vienīgā mākslas telpa, kas pandēmijas laikā var pilnvērtīgi turpināt savu darbību.

  • Publicēta: 23.02.2021 15:01
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti