Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

IDB rosina apsūdzēt Zemgales policistu par satiksmes negadījuma izraisīšanu dzērumā un avārijas vietas atstāšanu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  IDB rosina apsūdzēt Zemgales policistu par satiksmes negadījuma izraisīšanu dzērumā un avārijas vietas atstāšanu

  Rīga, 24.maijs, LETA. Iekšējās drošības birojs (IDB) rosinājis prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas amatpersonu par satiksmes negadījuma izraisīšanu dzērumā un negadījuma vietas atstāšanu, aģentūru LETA informēja IDB.

  IDB pirmstiesas izmeklēšanas gaitā noskaidroja, ka Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersona vadīja transportlīdzekli, atrodoties alkohola ietekmē, un iebrauca pretējā joslā, tādējādi izraisot satiksmes negadījumu ar pretī braucošo transportlīdzekli, kura vadītājam pēc notikušā konstatēti vidēja smaguma miesas bojājumi.

  Policists pēc notikušā pameta negadījuma vietu.

  IDB priekšnieks Valters Mūrnieks norādījis, ka kriminālatbildības noteikšana par braukšanu pie stūres stiprā alkohola reibumā ir viens no apspriestākajiem instrumentiem, kas varētu izskaust ceļu satiksmes negadījumus ar traģiskām sekām.

  Vienlaikus fakts, ka Latvijā ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo un ievainoto skaits joprojām saglabājas viens no lielākajiem Eiropas Savienībā, iespējams, ir iemesls raudzīties uz šo problēmu plašāk - vērtējot visu transportlīdzekļu vadītāju tiesību iegūšanas procesa kvalitāti kopumā, norādījis Mūrnieks.

  IDB pirmajā ceturksnī sācis 14 kriminālprocesus un kopumā veicis pirmstiesas izmeklēšanu 72 kriminālprocesos. Šī gada pirmajos trīs mēnešos prokuratūrai nosūtīti 11 kriminālprocesi kriminālvajāšanas sākšanai pret 15 Iekšlietu ministrijas padotības iestādēs nodarbinātajiem.

  • Publicēta: 24.05.2022 14:57
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti