Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Policija Rebenoka advokātu birojā veikusi dokumentu pārbaudi
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Policija Rebenoka advokātu birojā veikusi dokumentu pārbaudi

  Rīga, 24.sept., LETA. Valsts policija bijusi ieradusies noslepkavotā advokāta Pāvela Rebenoka advokātu birojā "Rebenoks & Vilders" un veikusi ar Rebenoku saistīto dokumentu pārbaudi, noskaidroja aģentūra LETA.

  Rebenoka partneris minētajā birojā Jānis Vilders aģentūrai LETA teica, ka viņš komentārus nesniegs un nevarot apstiprināt, vai birojā varētu būt notikusi kratīšana. "Negribu analizēt izmeklēšanu kā tādu," piebilda jurists.

  Advokātu birojs atrodas Rīgā, Blaumaņa iela. Šajā adresē aģentūra LETA novēroja, ka uz advokātu biroja durvīm redzamas, iespējams, policijas atstātās zīmogojuma pēdas.

  Cits Rebenoka kolēģis, jurists Mārtiņš Krieķis aģentūrai LETA apstiprināja, ka policija bijusi birojā un veikusi ar Rebenoku saistīto dokumentu pārbaudi.

  "Tā bija ļoti korekta procesuālā darbība, kas tika veikta birojā. Tika pārbaudīti visi dokumenti. Rutīnas darbība," norādīja Krieķis.

  Valsts policijā aģentūrai LETA komentārus par izmeklēšanas darbībām nesniedza.

  Jau ziņots, ka naktī uz 20.septembri Langstiņos tika nogalināts zvērināts advokāts Rebenoks, bet viņa partneris Ingus Balandins ievainots.

  Policija informēja, ka trīs maskās tērpti noziedznieki advokāta Rebenoka mājā iebrukuši, uzlaužot durvis, un savus upurus tie situši ar rokām, kājām un turpat atrastiem dēļiem, bet no notikuma vietas aiznesuši līdzi dārgus rokaspulksteņus un juvelierizstrādājumus.

  Laupītāji upurus pārsteiguši, nezvanot pie durvīm, bet ielaužoties no pagalma puses. Policija vēl skaidros, vai ielaušanās pa durvīm notikusi pirms saimnieku atgriešanās vai jau pēc tam. Policija notikuma vietā ieradusies pēc tam, kad noziegumā cietušais Balandins vērsies pēc palīdzības pie kaimiņiem, jo viņam pašam telefons ticis atņemts.

  Lai arī policija izvirzījusi un strādā pie divām galvenajām versijām, proti, noziegums paveikts laupīšanas nolūkā vai arī saistībā ar Rebenoka profesionālo darbību, policija norādījusi, ka patlaban noziegums neizskatās pēc pasūtījuma slepkavības.

  • Publicēta: 24.09.2020 16:40
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti